Izredzētā: Bībelē pamatota dzīve. R. Kērtisa, R. Eidla

Izredzētā: Bībelē pamatota dzīve. R. Kērtisa, R. Eidla

Kristietes dzīveMēs dzīvojam “visupirms – es” kultūrā, un ir pienācis laiks no jauna pārdomāt, ko nozīmē būt kristietei mūsu feminizētajā, sekulārajā sabiedrībā.

Senatnīgas, mūsdienīgi veclaicīgas, spēcīgas un pakļāvīgas – māsas Roza Eidla un Rebeka Kērtisa aicina pārskatīt mūsu priekšstatus par vīrieti un sievieti, laulību, aicinājumu, identitāti un vēl daudz ko citu.

Līdzīgi kā tasīte espreso kafijas vai mešanās ledusaukstā ūdenī, šī grāmata atdzīvina mūsu sajūtas, palīdzot mums šo pasauli ieraudzīt itin kā pirmo reizi.

Atklāsim no jauna sievišķos tikumus

 Rebeka Kērtisa ir precējusies ar mācītāju H. R. Kērtisu, un viņiem ir septiņi bērni. Rebeka strādā mājās. Viņas darbi ir lasāmi žurnālos Babble, Touchstone, The Federalist, kā arī vairākās luterāņu publikācijās. Viņa ir ieguvusi bakalaura grādu Konkordijas universitātē, Sjūardā, Nebraskā un maģistra grādu Konkordijas seminārā Sentluisā.

Diakone Roza Eidla ir precējusies ar mācītāju Skotu Eidlu, un viņu ģimene ir svētīta ar četriem bērniem. Viņa ir Konkordijas teoloģiskā semināra mācībspēks un pasniedz diakonu kursus interneta tiešsaistē. Kā autore viņa ir līdzdarbojusies The Lutheran Witness, Portals of Prayer, Lutheranism 101 un A New Song. Bakalaura grādu viņa ir ieguvusi Valparaiso universitātē un maģistra grādu – Konkordijas seminārā Sentluisā.

“Māsas Roza un Rebeka raksta apbrīnojami skaidri un ārkārtīgi saistoši, ar lielu aizrautību un patiku nepārtraukti kaujot kultūras “svētās govis”.”

“Šīs esejas ir gan spēcīgas, gan izaicinošas, un tajās ir atklāta arī brīnišķā māksla, kā būt sievietei Kristū.”

“Ar veselīgu ironisku asprātību, ievērojot piesardzību tieši tik, cik nepieciešams, viņu radītā grāmata ir kā svaiga gaisa vēsma.”

Grāmatas cena fonda birojā EUR 4.00