“Vai tavs Kristus ir īstais? 12 viltus priekšstati par Kristu”

“Vai tavs Kristus ir īstais? 12 viltus priekšstati par Kristu”

Luterisma mantojuma fonds ir izdevis jaunu grāmatu “VAI TAVS KRISTUS IR ĪSTAIS?”

Kad jūs pēdējo reizi pienācāt pie letes un pasūtījāt vienu vidēja izmēra Jēzu, kas ir ļoti devīgs un dāvā labklājību? Varbūt jums patīk ļoti liels Jēzus? Nē? Iespējams, jūs dodat priekšroku īpaši mazam, kurš neduras acīs.

Pagaidiet. Ko?

Tāds pats jautājums: kad jūs pēdējo reizi paņēmāt rokās āmuru un kaltu, lai Bībeles Jēzu pārveidotu par jūsu personisko Jēzu?

Šajā pasaulē viltus kristu netrūkst. Tāpat kā pa Lasvegasas ielām klaiņojošie Elvisi, šie viltus kristi izskatās un izklausās pēc Jēzus, bet nekas nevarētu būt vēl atšķirīgāks no īstā Jēzus.

Grāmata “Vai tavs Kristus ir īstais? Divpadsmit viltus priekštati par Kristu.” ne tikai atgādina mums, kas ir īstais Bībeles Jēzus, bet arī atklāj mums divpadsmit viltus kristu, kurus pieņem, mīl, popularizē un ciena pat domājoši kristieši.

Kas tad īsti ir šie viltus kristi? Vai jūs viņus pazīstat? Vai pielūdzat viņus?

Atbildes jūs varētu pārsteigt.

Dr. Metjū Ričards ir mācītājs Ciānas luterāņu baznīcā Gvinerā, Ziemeļdakotā. Viņš ir precējies ar Serenitiju, un viņiem ir trīs bērni. Viņam patīk makšķerēt, medīt fazānus, skatīties filmas, rakstīt, spēlēt golfu, pavadīt laiku ar savu ģimeni un lasīt labu grāmatu, dzerot lati!

Grāmatas cena fonda birojā: EUR 6.00.
Grāmatas varat pasūtīt, aizpildot veidlapu un izvēloties vai nu saņemt OMNIVA pakomātos, vai arī izņemt birojā, iepriekš vienojoties par tikšanās laiku.

Šeit neliels ieskats grāmatā:

Powered By EmbedPress